Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach

Godło Polski
Bootstrap Slider

„Poznaj Coaching”

Ostatnia aktualizacja 7 marca 2016 r.

Wszechnica Świętokrzyska jest partnerem kampanii „Poznaj Coaching”, organizowanej przez firmę INCODO coaching & training, której celem jest stworzenie przestrzeni do własnego rozwoju, dyskusji o coachingu i przełamywania błędnych stereotypów na jego temat.

Zapraszamy studentów i absolwentów naszej Uczelni do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach, webinarach, spotkaniach otwartych, podczas których dowiesz się, czym jest coaching, kiedy warto z niego korzystać, jakich efektów można się spodziewać. Dodatkowo każdy będzie mógł wziąć udział w indywidualnych sesjach coachingowych stacjonarnych i on-line.

Celem kampanii jest wzrost świadomości i wiedzy społeczeństwa na temat coachingu i efektów tego rodzaju pracy nad swoim rozwojem. Obecnie w Polsce pojawia się dużo dyskusji, artykułów, programów na temat coachingu, które często mijają się z wiedzą w tym zakresie i nie pokazują czym tak na prawdę jest coaching. Wiele podejmowanych aktywności (np. mowy motywacyjne) niesłusznie nazywane są coachingiem i w ten sposób kształtują fałszywy obraz tej profesji w naszym kraju. Kampania coachingowa jest odpowiedzią na ten stan rzeczy. Ma kształtować poprawny wizerunek coachingu w różnych środowiskach, w tym również w środowiskach akademickich.

Kampania skierowana jest do wszystkich osób, które są zainteresowane tą formą pracy nad sobą. Nie ma znaczenia czy ktoś jest pracownikiem, mamą wychowującą dzieci, czy studentem który za chwilę wejdzie na rynek pracy i musi się tam odnaleźć. Chcemy pokazać, że coaching może być dobrym wsparciem na różnych etapach życia i warto z niego korzystać.

Kampania będzie odbywała się od 9 do 15 maja 2016r. W tym czasie będą realizowane szkolenia (maksymalnie 3-godzinne), webinary (ok. 1,5-godzinne), sesje coachingowe w formie stacjonarnej i on-line, spotkania otwarte zapraszające do dyskusji na temat coachingu. Wszystkie planowane wydarzenia związane są z tematyką coachingową. Ponadto przez cały maj będzie można brać udział w sesjach coachingowych on-line. Stacjonarne wydarzenia będą odbywały się na terenie Kielc, Warszawy i Trójmiasta. Do form on-line dostęp będzie miał każdy bez względu na lokalizację.

Więcej informacji na temat kampanii, jej organizatorów i trenerów znajduje się na stronie internetowej www.poznajcoaching.plSerwis najlepiej przeglądać w rozdzielczości 1024x768 lub wyższej, używając: Mozilla Firefox
Copyright © 2018 Wszechnica Świętokrzyska
webmasters: