III KIELECKI FESTIWAL ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Ostatnia aktualizacja 29 maja 2018 r.

W ramach współpracy pomiędzy Wszechnicą Świętokrzyską a Stowarzyszeniem Czas na Kielce, studenci I roku kierunku wychowanie fizyczne, pod opieką mgr. Łukasza Stochmala, aktywnie uczestniczyli w III Kieleckim Festiwalu Zdrowego Stylu Życia. Tegoroczna edycja odbyła się w Parku Miejskim oraz centrum miasta pod hasłem: Żyj zdrowo i aktywnie.

Podczas festiwalu zorganizowano wiele atrakcji ruchowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasi studenci wzięli między innymi udział w zajęciach Nordic walking. Obecność na imprezie była dla studentów dobrą okazją do zdobycia nowych doświadczeń, rozwijania postawy wolontariackiej oraz promowania aktywnego, sportowego trybu życia.

Inne relacje z Festiwalu Zdrowego Stylu Życia:

kielce.naszemiasto.pl
echodnia.eu