ADAM LISEWSKI OBRONIŁ PRACĘ MAGISTERSKĄ

Ostatnia aktualizacja 21 grudnia 2017 r.

Adam Lisewski to kolejny znany sportowiec, który obronił pracę magisterską na kierunku Wychowanie fizyczne we Wszechnicy Świętokrzyskiej.

Koszykarz mierzący 206 cm, występujący w wielu klubach Polskiej Ligii Koszykówki (Stal Stalowa Wola, Polpharma Starogard Gdańsk, Twarde Pierniki Toruń, a obecnie I Liga Noteć Inowrocław), jest kolejnym przykładem, że można pogodzić uprawianie sportu wyczynowego na wysokim poziomie z nauką.

Po obronie pracy magisterskiej, napisanej pod kierunkiem Dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego i Turystyki, prof. dra hab. Janusza Zdebskiego nt. Moja kariera sportowa. Próba psychologicznej analizy, świeżo „upieczony” absolwent podziękował Władzom uczelni, kadrze naukowo-dydaktycznej oraz całej administracji za okazaną pomoc, zrozumienie i życzliwość w czasie trwania studiów. Dodał również, że Wszechnica Świętokrzyska jest najlepszą uczelnią dla osób uprawiających sport wyczynowy.