Organizacja oraz zapewnienie bezpieczeństwa podczas imprez masowych

Dodano: 15.01.2016 r.

15 stycznia 2016 r. w siedzibie naszej Uczelni odbyło się szkolenie dotyczące właściwej organizacji oraz zapewnienia bezpieczeństwa podczas imprez masowych. Szkolenie, zorganizowane w związku z zaleceniami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczącymi zapewniania bezpieczeństwa uczestnikom imprez organizowanych na terenach uczelni wyższych, przeprowadził mgr Marcin Cichoń – rzeczoznawca w zakresie ochrony osób i mienia, a także bezpieczeństwa imprez masowych, biegły sądowy.

Uczestnikami szkolenia byli przedstawiciele władz Uczelni, nauczyciele akademiccy, pracownicy administracyjni, przedstawiciele Uczelnianej Rady Samorządu Studentów oraz studenci Wszechnicy Świętokrzyskiej.