Oferta praktyk studenckich w Urzędzie Statystycznym w Kielcach

Uczestnicy:

Zachęcamy studentów i słuchaczy do skorzystania z oferty Urzędu Statystycznego w Kielcach, uczestniczącego w rządowym programie dotyczącym organizacji praktyk studenckich w administracji publicznej. Informacje o wolnych miejscach na praktyki publikowane są na stronie internetowej Urzędu: kielce.stat.gov.pl oraz na stronie oferty.praca.gov.pl.

W trakcie praktyki studenci mogą nabyć umiejętności poszukiwane przez pracodawców, takie jak: planowanie i organizacja pracy, komunikacja, współpraca i praca zespołowa, nastawienie na rozwój oraz umiejętności analityczne.

Szczegółowe informacje o programie praktyk w Urzędzie Statystycznym w Kielcach można uzyskać pod numerem telefonu 41 24 99 615 lub 41 24 99 614 oraz adresem mailowym m.kaleta@stat.gov.pl

Więcej informacji o rządowym programie praktyk znajdą Państwo na stronie Departamentu Służby Cywilnej KPRM (dsc.kprm.gov.pl).