Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018

Żywienie i dietetyka osób aktywnych fizycznie

Studia dla absolwentów studiów wyższych związanych z wychowanie fizycznym, sportem, turystyką, rehabilitacją, zdrowiem publicznym, a także absolwenci innych kierunków związanych zawodowo ze sportem.

W toku studiów słuchacze nabywają wiedzę i umiejętności w zakresie rekomendacji dietetycznych, planowania i oceny żywienia oraz strategii dietetycznych dla osób aktywnych fizycznie.

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w siłowniach, klubach fitness, placówkach sportowych, turystyczno-rekreacyjnych oraz gabinetach odnowy biologicznej.

2 semestry (240 godz.)

Zjazdy

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, przez trzy dni: piątek, sobota, niedziela.

• obowiązkowa rejestracja elektroniczna na stronie: www.rekrutacja.ws.edu.pl
  • ankieta osobowa na obowiązującym druku, dostępnym na stronie internetowej po rejestracji elektronicznej
  • kopia dyplomu ukończenia studiów I stopnia, studiów II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, potwierdzającego uzyskanie tytułu magistra, licencjata, inżyniera lub równorzędnego wraz z suplementem (oryginały dokumentów do wglądu)
  • kopia certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na poziomie B2, tj. certyfikat FCE, TOEFL, IELIS (dotyczy kandydatów na studia Wczesne nauczanie języka angielskiego )
  • zaświadczenie lekarskie o wykonanych badaniach profilaktycznych, wydane przez lekarza medycyny pracy na podstawie skierowania z uczelni, określającego czynniki szkodliwe, uciążliwe lub niebezpieczne dla zdrowia, występujące w miejscu odbywania studiów oraz o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki we Wszechnicy Świętokrzyskiej (dotyczy kandydatów na studia Wychowanie fizyczne z edukacją zdrowotną )
  • kopia dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość kandydata na studia w przypadku kandydatów będących cudzoziemcami (oryginały dokumentów do wglądu)

Uczelnia nie pobiera opłaty rekrutacyjnej i wpisowego na studia podyplomowe!

Słuchacze studiów podyplomowych rozpoczynających się w roku akademickim 2017/2018 uiszczają opłatę czesnego, która wynosi:

• 2500 zł za cały cykl kształcenia, płatną w dwóch ratach:
    • I rata 1250 zł,
    • II rata 1250 zł,

Czesne należy przekazywać na indywidualne konto słuchacza, przyporządkowane podczas rejestracji elektronicznej.

Promocyjne zniżki dla studentów i absolwentów Wszechnicy Świętokrzyskiej:
  • aktualni studenci studiów II stopnia – opłata niższa o 50%,
  • absolwenci – opłata niższa o 25%.

Kwoty czesnego słuchacze przekazują w następujących terminach:

Słuchacze rozpoczynający kształcenie od 1 października 2017 r.

• za I semestr – do 5 listopada 2017 r.
  • za II semestr – do 5 maja 2018 r.

Słuchacze rozpoczynający kształcenie od 1 lutego 2018 r.

• za I semestr – do 5 lutego 2018 r.
  • za II semestr – do 5 września 2018 r.

poniedziałek – piątek w godz. 9.00-15.00

Godziny przyjęć kandydatów:

Poniedziałek – Piątek:
Sobota:

10.00 - 14.00 (lipiec – wrzesień)

Z okolic dworca PKP i PKS można dojechać autobusami komunikacji miejskiej – linie nr: 34, 46, 114.